EUROAPTIEKA akcijas

Par aptieku “Euroaptieka”  Aptieka “Euroaptieka” ietilpst starptautiskajā strauji augošu uzņēmumu grupā “Euroapotheka”, kas dibināta 1998. gadā un šobrīd darbojas Baltijā un Centrālajā un Austrumu reģionā, pārvaldot aptieku mazumtirdzniecības ķēdes un vairumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Polijā. “Euroaptieka” uzņēmumiem pieder unikālu zīmolu produkti, un tā iemantojusi uzticama partnera un lieliska darba devēja reputāciju.  Šim aptieku tīklam pieder 660 aptiekas piecās valstīs, nodarbinot vairāk nekā 3800 darbinieku un katru gadu apkalpojot vairāk nekā 30 miljonus klientu.  Latvijā ar labiem panākumiem darbojas 52 “Euroaptieka” aptiekas. Viens no tās ieviestajiem jauninājumiem ir bezrecepšu zāļu izplatīšana pašapkalpošanās nodaļā. Kāpēc izvēlēties aptieku “Euroaptieka”?
  • “Euroaptieka” tirdzniecības vietās klientiem ir iespēja iegādāties ne tikai zāles, bet arī uztura bagātinātājus, personīgās higiēnas līdzekļus, ortopēdiskos izstrādājumus, dabisko kosmētiku utt..
  • Ja interesējošās zāles nav atrodamas, klienti var interesēties par iespēju tās pasūtīt.
  • “Euroaptieka” tirdzniecības vietās vienmēr atrodami īpaši piedāvājumi, kurus var apskatīt īpašā akciju bukletā.
  • Lojalitātes karšu īpašniekiem ir iespēja izmantot dažādus īpašos piedāvājumus.
  • “Europatieka” tirdzniecības vietās tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi: skaistumkopšanas un veselības konsultācijas, dažādi medicīniskie mērījumi utt..