Par veikalu “Euronics”   “Euronics” ir viena no vadošajām elektronikas veikalu grupām Eiropā. Tā apvieno vairāk nekā 5 500 tūkstošus uzņēmumus visā Eiropā un arī Austrālijā, un tajos ietilpst vairāk nekā 11 500 veikali.   Sākotnēji “Euronics” tīkls izveidots 1990. gadā piecās dalībvalstīs: Vācijā, Itālijā, Spānijā, Nīderlandē un Beļģijā. Divdesmit piecu gadu laikā tas izaudzis par vadošo elektrotehnikas tirgotāju Eiropā ar 9 456 veikaliem 27 valstīs.   Katrs “Euronics” pārstāvis katrā no valstīm ir speciālists elektronikas preču, sadzīves tehnikas, telekomunikāciju un datortehnikas jomās.   “Euronics” veikali Latvijā ir kopš 2006. gada un darbojas vairākos lielos tirdzniecības centros un lielveikalos.   Kāpēc izvēlēties veikalu “Euronics”?  
  • Klienti īpaši iecienījuši “Euronics” digitālo dāvanu karti, ko var izmantot www.euronics.lv interneta veikalā, kā arī jebkurā no “Euronics” veikaliem Latvijas teritorijā.
 
  • “Euronics” regulāri apkopo akcijas un atlaides visdažādākajām precēm, un visiem jaunumiem ērti sekot līdzi akciju izdevumos.
 
  • Elektropreču veikali piedāvā arī dažādus papildu pakalpojumus, tostarp ierīču uzstādīšanu, apkopi un remontu.
 
  • Tāpat klientiem ir iespēja, nododot veco ierīci, izmantot atlaidi gan jaunas ierīces iegādei līzingā, gan pērkot to uzreiz. Savukārt vecā ierīce tiks nosūtīta uz utilizācijas centru, kur tā tiks pārstrādāta.