MANA APTIEKA akcijas

 Par aptieku “Mana aptieka”   “Mana aptieka” ir Latvijas aptiekāru apvienības izveidots zīmols. Tā radīta, lai sniegtu Latvijas iedzīvotajiem farmaceitisko aprūpi atbilstoši mūsdienu sasniegumiem un strādātu pacientu interesēs.    Pacienta vajadzības vienmēr labāk zinās tieši vietējais aptiekārs, bet, lai to panāktu, nereti ir nepieciešamas organizācijas iespējas, uzskata apvienības izveidotāji.   Aptiekās, kuru fasādes apzīmētas ar “Mana aptieka” izkārtni, darbu vada speciālisti ar augstāko izglītību farmācijā – sertificēti farmaceiti.    Mūsdienās bez konsultācijas ar speciālistu cilvēkiem ir grūti orientēties lielajā zāļu klāstā, tāpēc liels darbs tiek ieguldīts arī pašu aptiekāru tālākizglītībā. “Mana aptieka” darbinieki ir informēti par jaunākajiem medikamentiem un ārstēšanas metodēm, zinās, kā pasargāties no nevēlamam blaknēm un palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu.    Kāpēc izvēlēties “Mana aptieka”?  
  • “Mana aptieka” darbojas neatkarīgi no lielajiem zāļu tirgotājiem. Tas nozīmē, ka medikamenti tiek pirkti tur, kur cenas ir zemākas, nevis no kāda konkrēta zāļu tirgotāja. Tas ļauj apvienībai piedāvāt pacientam labākas cenas zālēm un citiem veselību veicinošiem līdzekļiem.
 
  • “Mana aptieka” speciālisti zina, ka dzīve nebeidzas aiz galvaspilsētas robežas, tāpēc dažādas veselību veicinošas aktivitātes tiek veiktas un atbalstītas pat attālākajos Latvijas nostūros. 
 
  • “Mana aptieka” daudzviet rīko ekspresdiagnostikas pasākumus ar mērķi noteikt saslimšanas riskus un veicināt laicīgu slimību diagnostiku, tās ir izglītojošas lekcijas par pacientiem saistošām tēmām. Informāciju par šiem un līdzīgiem piedāvājumiem atradīsi “Mana aptieka” informatīvajos izdevumos par akcijām un atlaidēm.