KURŠI akcijas

Par veikalu “Kurši”   SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”” dibināts 2000. gadā, un tā darbības pamatvirziens ir būvmateriālu tirdzniecība.    Pirmais “Kuršu” celtniecības un būvmateriālu veikals Rīgā, Brīvības gatvē 301, vēra durvis jau 2000. gadā. Gadu gaitā uzņēmums ir strauji attīstījies un turpina paplašināties.    Šobrīd nosaukumu “Būvniecības nams “Kurši”” pazīst visā Latvijā, jo 20 būvniecības veikalos Rīgā un vairākās Latvijas pilsētās “Kurši” piedāvā klientiem plašāko celtniecības materiālu sortimentu, profesionālu apkalpošanu, kvalitatīvu garantijas un pēcgarantijas servisu.  
  1. gadā atvērts arī e-veikals www.kursi.lv, kur iespējams iegādāties uzņēmuma piedāvātās preces tiešsaistē.
  “Kurši” rūpējas par būvnieku ērtībām, nepārtraukti paplašinot tirdzniecības tīklu. Plānots attīstīt būvmateriālu tirdzniecību arī citās Latvijas pilsētās.   Kāpēc izvēlēties veikalu “Kurši” ?  
  • “Kurši” klientiem piedāvā ne tikai iegādāties dažādus celtniecības un sadzīves materiālus, bet arī iegādātās preces piegādi līdz objektam visā Latvijas teritorijā.
 
  • Pastāvīgie pircēji arvien bauda ievērojamas atlaides, visiem pircējiem pieejamas profesionālas konsultācijas, laipna un ātra apkalpošana. 
   
  • “Kurši” klientu arī karte ir ļoti izdevīga – ar to iespējams saņemt 7% atlaidi visam pirkumam jebkurā no 20 būvniecības namiem "Kurši" visā Latvijā. Ja gada laikā jūsu pirkumu apjoms sasniegs 400 eiro, turpmākajiem pirkumiem saņemsiet 10% atlaidi, bet ja uzkrāto pirkumu summa 12 mēnešu laikā sasniegs 700 eiro, saņemsiet 12% atlaidi.