LIDL akcijas

Par veikalu “Lidl”   Lai arī “Lidl” mazumtirdzniecības tīkls ir pazīstams ārvalstīs jau vairākus gadu desmitus, “Lidl” loģistikas centrs Latvijā atklāts 2021. gada janvāra beigās kā pamats kompānijas darbības sākšanai Latvijā un Igaunijā. Loģistikas centra atvēršanai sekos veikalu tīkla atklāšana Rīgā un citās Latvijas pilsētās.   “Lidl” cenšas klientiem piedāvāt tikai visaugstākās kvalitātes produktus, kas tiek pārdoti par ārkārtīgi pieņemamām cenām.   “Lidl” ir sociāli atbildīgs mazumtirdzniecības tīkls, kas rūpējas par plastmasas atkritumu samazināšanu, cenšas piedāvāt pēc iespējas plašāku vietējo produktu izvēli, regulāri rīko dažādas sociālās kampaņas utt.   Šī mazumtirdzniecības ķēde piedāvā ārkārtas produktu klāstu, tāpēc katru nedēļu klientiem piedāvā dažādus piedāvājumus. Īpašā akciju publikācijā pircējiem ir iespēja atrast visu svarīgāko informāciju par aktuālajiem piedāvājumiem, padarot turpmāko pirkumu plānošanu vēl vienkāršāku.   Kāpēc izvēlēties veikalu “Lidl”?  
  • Mazumtirdzniecības tīkls “Lidl” vienmēr priecē klientus ar ārkārtīgi zemām cenām. Iepērkoties šīs mazumtirdzniecības ķēdes veikalos, vienmēr varat būt pārliecināts, ka iztērēsiet ievērojami mazāk naudas.
 
  • Iknedēļas atjauninātie piedāvājumi dod iespēju iegādāties preces, kuras neatradīsit nekur citur (vai arī par tām maksātu daudz vairāk).
 
  • “Lidl” nodrošina ātru un vienmērīgu preču atgriešanas procesu, lai tad, ja iegādātais produkts neatbilst pircēja cerībām, to varētu atgriezt vai aizstāt ar citām precēm.
 
  • “Lidl” cenšas padarīt iepirkšanās procesu ātru un raitu, tāpēc pircējs var būt drošs, ka nebūs ilgi jāstāv pie kases.
 
  • Svarīgāko informāciju par notiekošajām akcijām iespējams atrast akciju bukletā, lai tā varētu vieglāk plānot iepirkšanos.