MENESS APTIEKA akcijas

Par “Mēness aptieku”   “Mēness aptieka” ir aptieku tīkls, kas apvieno vairāk nekā 230 aptiekas Rīgā un reģionos.  Farmācijas nozarē vadošā aptieku uzņēmuma “Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir AS “Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupā AS “Repharm”.    Klientiem īpaši ērtas ir “Mēness aptiekas” ar doktorātu līdzās, diennakts aptiekas un aptiekas ar zāļu izgatavošanas funkciju.    Aptieku uzņēmumā ir viena no vecākajām Rīgas aptiekām – “Vecpilsētas aptieka”, kas darbojas jau gandrīz 200 gadus, kā arī visiem zināmā diennakts aptieka Rīgā – “Kamēlijas aptieka”.   “Mēness aptieka” nodrošina darba vietas vairāk nekā 200 farmaceitiem un 250 farmaceita asistentiem.    Kāpēc izvēlēties “Mēness aptieku”?  
  • “Mēness aptieka” attīsta savu darbinieku tālāko profesionālo izaugsmi ar pakalpojumu pilnveidošanas un padziļināšanas programmu “Ar īpašām rūpēm par Jums”, tādējādi mudinot uz pozitīvām pārmaiņām visu Latvijas farmaceitiskās aprūpes nozari.
 
  • “Mēness aptiekas” farmaceitu sniegto konsultāciju uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārstēt viņu kaites, bet arī preventīvi novērst klientu un viņu ģimenes locekļu saslimšanu.