Par veikalu “RD Electronics”   “RD Electronics” ir viens no vadošajiem elektronikas, mājlietu un dārza preču tirgotājiem Latvijā, kas ilggadīgās darbības laikā izveidojies arī ērtu un ļoti daudzpusīgu tiešsaistes veikalu.   “RD Electronics” piedāvā oriģinālas pasaulē pazīstamu zīmolu preces no “Apple”, “Samsung”, “LG”, “Sony”, “Philips”, “Asus”, “Dell”, “Electrolux”, “Indesit un citiem ražotājiem, kas tiek iegādātas no oficiālajiem piegādātājiem vai pašiem ražotājiem.   Šāda politika ļauj “RD Electronics” nodrošināt pircējiem preces oriģinālu kvalitāti par saprātīgu cenu un bez pārmaksām. “RD Electronics” tāpat garantē drošus pirkumus internetā.   Kāpēc izvēlēties veikalu “RD Electronics”?  
  • “RD Electronics” veikalos vienmēr noris akcijas un atlaižu kampaņas, kas palīdz pirkt internetā izdevīgāk un iegādāties tīkamo preci par lētāku cenu. Visa informācija par atlaidēm un akcijām pieejama atlaižu bukletos.
 
  • “RD Electronics” piedāvā nevainojamu servisu, ka arī iegādātās preces atgriešanu 15 dienu laikā vai atteikuma tiesības preces saņemšanas brīdī, ja prece pircēju neapmierina. 
 
  • Droša ražotāja garantija ir derīga visām veikalā esošajām precēm, papildu tai tiek piedāvāts iegādāties papildu garantiju un aizsargāt pirkumus no bojājumiem uz ilgiem gadiem.