Par veikalu “Multilukss”    “Multilukss” ir kosmētikas, parfimērijas un sadzīves ķīmijas veikalu tīkls Latvijā ar unikālu produktu klāstu un optimālu cenu līmeni.    “Multilukss” veikalu sortimentā ir higiēnas preces, kosmētika bērniem, pusaudžiem, kosmētika un parfimērija vīriešiem un sievietēm, kā arī dekoratīvā kosmētika un plaša izvēle sadzīves precēm.   Veikals piedāvā kosmētikas un mājsaimniecības preces no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Francijas, Korejas u.c valstīm.   Kāpēc izvēlēties veikalu “Multilukss”?  
  • “Multilukss” pircējiem piedāvā dažādas īpašas atlaides, akcijas, izlozes un dāvanas – aktualitātēm ērti sekot līdzi akciju piedāvājumā.
 
  • Veikalā arī iespējams iegādāties dāvanu karti, kuras saņēmējam būs lieliska iespēja summas ietvaros izvēlēties sev tīkamu produkciju – kosmētiku, parfimēriju, sadzīves ķīmiju!
 
  • “Multilukss” klienta karte savukārt dod iespēju pastāvīgi saņemt atlaides un īpašus piedāvājumus, saņemt informāciju par atlaidēm un akcijām īsziņu veidā vai uz e-pastu.
iegādāties visas preces ar vismaz 15% atlaidi.  
  • Dzimšanas dienā klientu kartes īpašniekiem veikals dāvina 30% atlaidi visai precei. Atlaide spēkā dienu pirms dzimšanas dienas, dzimšanas dienā un vienu dienu pēc tās.