VESKO akcijas

Par veikalu “Vesko” Veikalu tīkls “Vesko” ietilpst lielākajā mazumtirgotāju kooperācijā Latvijā – “Baltstor”. Tā darbojas jau no 2004. gada, apvienojot vairāk nekā uzņēmumu ar vairāk nekā 200 mazumtirdzniecības vietām.  “Vesko” veikali atrodas visā Latvijā – gan pilsētās, ciematos un novadu centros. Uzņēmums izmanto vienotos kooperācijas tehniskos risinājumus un iepirkuma principus, lai nodrošinātu optimālu pakalpojumu kvalitāti. “Vesko” atbalsta atbildīgu ražošanu un tirdzniecību, piemēram, tīkls līdz 2025. gadam apņēmies pārtraukt sprostos turētu vistu olu tirdzniecību.  Kāpēc izvēlēties veikalu “Vesko!”?
  • Veikala “Vesko” plauktos ikviens pircējs atradīs kvalitatīvus pārtikas produktus, dzērienus, saimniecības un higiēnas preces par labākajām cenām.
  • Veikals vērīgi seko pircēju vēlmēm, lai regulāri atjaunotu un papildinātu preču sortimentu ar sezonāli izdevīgākajiem piedāvājumiem.
  • “Vesko” akcijas un loterijas tiek regulāri publicētas īpaši izstrādātos apkopojumos, kas pircējiem palīdzēs ietaupīt ievērojamus naudas līdzekļus par ikdienā nepieciešamām precēm.