MAXIMA akcijas

Par veikalu “Maxima” “Maxima” ir mazumtirdzniecības ķēde, kas klientus priecē ar plašu produktu klāstu kopš 1992. gada. Kopš tā laika mazumtirdzniecības tīkls ir strauji paplašinājies, un šodien tajā ir pat četru dažādu lielumu veikali, kas atrodas ne tikai lielajās pilsētās, bet arī mazās mūsu valsts apdzīvotās vietās. Patērētāji ir apmierināti ne tikai ar zemajām preču cenām, bet arī ar ļoti plašu produktu klāstu, kas tiek nepārtraukti papildināts. Īpaša uzmanība tiek pievērsta vietējiem produktiem – gandrīz puse no “Maxima” produktu klāsta ražoti Latvijā. “Maxima” klientiem ir iespēja iepriekš iepazīties ar noderīgām akcijām – īpašās publikācijās apkopoti visi labākie mazumtirdzniecības tīkla piedāvājumi, kas ievērojami atvieglo iepirkšanās plānošanu. Kāpēc izvēlēties veikalu “Maxima”?
  • Šīs mazumtirdzniecības ķēdes veikalos ikdienas preces var iegādāties par ārkārtīgi pievilcīgām cenām. Katru nedēļu “Maxima” akciju publikācijās parādās arvien pievilcīgāki preču piedāvājumi, tāpēc pircējiem ir iespēja iztērēt mazāk naudas.
  • Tirdzniecības tīkls “Maxima” piedāvā ļoti plašu produktu klāstu: šeit jūs varat iegādāties ne tikai pārtiku, bet arī dažādas sadzīves tehnikas, sadzīves ķīmijas preces, interjera detaļas, apģērbu, bērnu preces un rotaļlietas utt..
  • Ar "Paldies" lojalitātes karti dažādas preces iespējams iegādāties daudz lētāk. Šī karte arī atdod daļu iztērētās naudas, kuru var izmantot nākamajam pirkumam.
  • Veikals “Maxima” atrodams gandrīz katrā Latvijas apdzīvotajā vietā, tāpēc vienkāršāku iepirkšanos var plānot ne tikai lielo pilsētu iedzīvotāji.