MEGO akcijas

Par veikalu “Mego”  “Mego” ir liels mazumtirdzniecības veikalu tīklis, kas dibināts jau 1999. gadā. Latvijā šobrīd ir 89 “Mego” veikali, un tīkls piedzīvoja paplašināšanos, iegādājāties arī Lietuvas veikalu tīklu “IKI”. “Mego” veikalos Latvijā ik dienu iepērkas aptuveni 125 000 cilvēku. Pamatā sortimentā ir pārtikas produkti, bet iespējams iegādāties arī traukus, glāzes, avīzes, žurnālus, skolas preces un saimniecības preces. Interesanta “Mego” veikalu iezīme ir “Mego Outlet” nodaļa, kur par zemākām cenām iespējams nopirkt augstas kvalitātes alkoholiskos dzērienus.  Kāpēc izvēlēties veikalu “Mego”?
  • “Mego” pastāvīgi rūpējas par izdevīgām cenām saviem apmeklētājiem, piemēram, katram ir vērts iepazīties ar akcijām “Karstās trešdienas” un “Brīvdienu tirgus”.
  • Veikala īpašos piedāvājumus var atrast gan drukātajos bukletos, gan akciju aprakstos tiešsaistē.
  • “Mego” tāpat regulāri organizē loterijas ar vērtīgām balvām – iepriekš pircēji jau laimējuši automašīnas, televizorus, veļasmašīnas un citas sadzīvē noderīgas lietas.
  • Regulāriem pircējiem iepirkšanās procesu vēl izdevīgāku padara “Mego” karte, kas piedāvā gan vēl labākas atlaides pirkumiem, kā arī īpašo brīvdienu 5% atlaidi pirkumiem sestdienās un svētdienās.